Hanka Bernardová - Život je tvořen vztahy

12. března (18:00 - 21:00) Praha / Pražské kreativní centrum

Srdečně zveme na poradní kruh na téma „Život je tvořen vztahy.“ Provede nás jím zkušená průvodkyně Hanka Bernardová.

Čemu nás vztahy učí? Co nám zrcadlí? Co odrážejí? Jak ovlivňují náš život? Jaké jsou kvality dobrých vztahů? (harmonických, zdravých, funkčních)

PORADNÍ KRUH je prastará forma nehierarchické komunikace používaná mnoha domorodými kulturami pro sdílení osobních příběhů, rozhodování o důležitých záležitostech společenství či řešení konfliktů. Umožňuje vytvořit prostor důvěry, ve kterém je bezpečné být sami sebou a opravdově, bez posuzování naslouchat druhým. Každý hlas je vítán a má tu své jedinečné místo, neboť bez něj by celek nebyl úplný. Více o tom, co jsou poradní kruhy se můžete dozvědět zde: https://www.zmena-paradigmatu.cz/akce/

HANKA BERNARDOVÁ vystudovala zahradní a krajinářskou architekturu a postgraduální program Ekonomie pro přechod na Schumacher College v Anglii. Zabývá se udržitelnými způsoby života a tvorbou fungujících společenství založených na opravdové komunikaci a spolupráci. Podporuje místní ekonomiku a šetrný vztah lidí k půdě. Tlumočí a překládá z angličtiny (kniha „Krásnější svět je možný, naše srdce to ví“ od Charlese Eisensteina). Provázení poradních kruhů se věnuje od roku 2016.

VSTUPNÉ: dobrovolná výše daru


Registrace

Praha / Pražské kreativní centrum / 12. března (18:00 - 21:00)